Klienditeenindus E-R 10-18

Garantii

Müügigarantii andja on nutikas valik OÜ, Viljandi mnt 75, Õssu küla Kambja vald Tartumaa 61713.

Müügigarantii kehtib www.telo24.ee veebipoest või Telo24 esinduspoest ostetud seadmetele. Garantii pikkuseks on nii füüsilisele isikule kui ka  juriidilisele isikule 1 aasta alates müügikuupäevast. Seadusest tulenevalt on tarbijal 2-aastane pretensioonide esitamise õigus. Garantii kehtib ostuarve alusel.

Garantiiperioodi jooksul defektne seade kas parandatakse või asendatakse vähemalt samaväärse seadmega. Kui seadme parandamine ei ole võimalik või otstarbekas ning müüjal ei ole asenduseks pakkuda samaväärset seadet, siis tagastatakse tarbijale ostusumma eeldusel, et defektne seade tagastatakse müüjale. Nii parandatud kui ka asendatud seadmele kehtib edasi esialgne garantii või kolme kuu pikkune garantii alates parandamisest või asendamisest, olenevalt kumb periood on oma kestvuselt pikem.

Garantii ei laiene tarvikutele, laadijatele ja muule lisavarustusele. Garantii alla ei kuulu aku loomulik kulumine, seadme loomulik vananemine ning kosmeetilised kahjustused. Garantii ei hõlma endas seadme hooldust ja puhastust.
Garantii kaotab kehtivuse järgnevatel tingimustel:

1) Seadme seerianumber on muudetud või loetamatu.
2) Seadet on omavoliliselt või kolmandate osapoolte poolt parandatud või proovitud parandada.
3) Seadet on ebaõigelt kasutatud või hooldatud
4) Seadmel on mehaaniline vigastus või niiskuskahjustus
5) Seadmel on kahjustus, mis on tingitud õnnetusjuhtumist, tulekahjust, kokkupuutest vedelikuga või loodusjõududest.
6) Seadmel on kahjustus, mis on põhjustatud ebakvaliteetse lisavaruste kasutamisest või elektripinge kõikumisest.

Seadmele teostatud diagnostika eest tuleb tasuda kliendil juhul kui seade osutub korrasolevaks, diagnostika käigus selgub, et garantii on kaotanud kehtivuse või müüja ei ole vastutav seadmel esineva puuduse eest.

Garantii teostus toimub ainult Telo24 esinduses või nutikas valik OÜ poolt volitatud remondiettevõttes. Garantii alla kuuluv remonttöö teostatakse esimesel võimalusel. Remonttööde teostamise ajal on kliendil võimalik kokkulepitud tingimustel kasutada asendusseadet. Töö teostajal on õigus kasutada seadme parandamisel uusi või kasutatud varuosi. Nutikas valik OÜ ei ole vastutav rikkega seadme poolt tekitatud kahjude eest ning kahjude eest, mis võivad olla otseselt või kaudselt seotud kliendi majandustegevusega, andmete või informatsiooni kaotsiminekuga.

Probleemsest seadmest tuleb teavitada müügigarantii andjat garantii kehtivuse perioodil esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 7 päeva peale probleemi esinemist e-posti teel info@telo24.ee või Telo24 esinduses kohapeal. Seadme garantiisse võtmise eelduseks on täidetud garantiikiri mille vorm on leitav siit: GARANTIIKIRI .

Enne seadme garantiisse edastamist tuleks varundada seadme sisu, eemaldada isiklik teave ja paroolid. Diagnostika ja remonttööde käigus võidakse seadme sisu kustutada, asendada või muuta.

Ostu sooritades kinnitab klient, et on garantii tingimustega tutvunud ning nõustub nendega. Nutikas valik OÜ garantiitingimused kehtivad alates 25.11.2023.

0
Sinu ostukorv on tühi

Tundub, et sa ei ole ostukorvi veel tooteid lisanud

Sirvi tooteid