Lisatarvikud

Kui ei leidnud sobivat mudelit siis küsi pakkumist!

Vastame ühe tööpäeva jooksul

K.K.K

Korduma kippuvad küsimused

Toodetega on võimalik tutvuda meie esinduspoes Viljandi mnt 75, Tartu. Kogu E-poes pakutav kaup on kohapeal olemas.

Valige välja sobivad tooted ning lisage ostukorvi. Kui ostukorv on komplekteeritud, valige sobilik tarne- ning makseviis. Tutvuge privaatsuspoliitikaga ning täitke arvelduse andmed. Peale tellimuse esitamist paneme tooted teie poole teele ühe tööpäeva jooksul või ootame teid kaubale järgi meie Tartu esinduspoodi.

Pangalingi kaudu –  Kõik enamlevinud Eesti, Läti, Leedu ja Soome pangad.

Osta kohe ja maksa hiljem, ilma lisatasudeta – Bolt Pay Later

Tasu 3-s võrdses osas. Ilma ühegi lisakuluta. Maksa Hiljem! – Esto

Telo24 järelmaks – 0% lepingutasu! 

TF Bank järelmaks – 0% intress, 0% sissemakse!

Telo24 makseid vahendavad ESTO AS ja TF Bank AB Eesti filiaal.

Hindamissüsteemiga hinnatakse vaid toote visuaalset seisukorda, kõik tooted on vaatamata hindele tehniliselt töökorras ja valmis koheseks kasutamiseks.

NEW  uus, pakendis, aktiveerimata ja kasutamata toode

A+ uueväärne, kuid kasutatud toode, mille ekraanil kui ka korpusel puuduvad silmnähtavad kasutusjäljed

A väga korralik kasutatud toode, millel võib lähemal vaatlusel esineda pisemaid kasutusjälgi, üksikuid pisemaid kriimustusi või täkkeid

B korralik kasutatud toode, millel võib esineda väiksemaid kriime, täkkeid ja kasutusjälgi 

C keskmises seisukorras kasutatud iPhone / iPad/ Watch , millel võib esineda sügavamaid kriime, suuremaid täkkeid või mõlke

Iga seadme kirjelduses on täpsustatud toote komplektsus. Üldiselt tuleb kasutatud seadmetega kaasa vastav  laadimiskaabel ja sim-nõel. Lisaks võib komplekti kuuluda karp, seinaadapter, ümbris, kaitseklaas või kõrvaklapid. 

Ostetud kauba saab kätte Tartu esinduspoest Viljandi mnt 75 või teile sobivast pakiautomaadist. Lisaks on võimalik kasutada kullerteenust. Kõik saadetised lähevad teele ühe tööpäeva jooksul.

Telo24 eesmärk on pakkuda korralikke teise ringi iPhone seadmeid alates iPhone 8’st, seega on kõik meie poes müüdavad telefonid töökorras, läbinud põhjaliku kontrolli ning valmis koheseks kasutamiseks. Iga seadme seisukorra ja välimuse leiad toote kirjeldusest.