Samsung Galaxy A16
Images
Storage
Visual condition
Color (Blue Black)
Battery
Device insurance
159.00 € (0% VAT)
Special VAT scheme according to VAT Act §41. (0% VAT)
ESTO This is a financial service, the results of the calculation may differ from the actual offer.
Samsung Galaxy A16 Technical data
Ekraan
Tüüp: Super AMOLED
Suurus: 6,7 tolli
Resolutsioon: 2340 × 1080 pikslit, FHD+
Värskendussagedus: kuni 90 Hz
Ekraani tehnoloogia: selged värvid, hea kontrastsus, suur ekraan ja mugav kasutuskogemus
Kaitse: klaaskattega ekraan
Protsessor ja mälu
Kiip: kaheksatuumaline protsessor
RAM: 4GB/8GB (sõltuvalt konfiguratsioonist)
Salvestusvalikud: 128 GB või 256 GB, sõltuvalt konfiguratsioonist
Mälukaardipesa: microSD tugi
Kaamera
Tagumine:
50 MP põhikaamera
5 MP ülilainurkkaamera
2 MP makrokaamera
Esikaamera: 13 MP, sobib selfideks ja videokõnedeks
Video: Full HD video, sobib igapäevaseks filmimiseks ja sotsiaalmeedia sisuks
Ühenduvus
Nano-SIM
5G / 4G LTE / Wi-Fi / Bluetooth / NFC / GPS / USB-C
3,5 mm kõrvaklapipesa
Aku
Aku mahutavus: 5000 mAh
Kiirlaadimine: kuni 25 W juhtmega laadimine
Juhtmevaba laadimine: puudub
Pöördlaadimine: puudub
Mõõdud ja muu
Mõõtmed: 164,4 × 77,9 × 7,9 mm
Kaal: umbes 200 g
Turvalisus: küljele paigutatud sõrmejäljelugeja
Algne opsüsteem: Android 14
Muud omadused: 5G tugi, microSD mälukaardi tugi, 3,5 mm kõrvaklapipesa, suur aku ja praktiline igapäevakasutus
Frequently Asked Questions
Kas Samsung Galaxy A16 5G toetab mälukaarti?
Jah. Telefonil on microSD mälukaardi tugi, mis võimaldab salvestusruumi laiendada.
Kas Samsung Galaxy A16 5G sobib kasutatud telefonina ostmiseks?
Jah. See on hea valik igapäevaseks kasutamiseks, pakkudes suurt ekraani, 5G tuge, korralikku kaamerat ja head aku kestvust.
Kas Samsung Galaxy A16 5G ekraan on 120 Hz?
Ei. Selle mudeli ekraan toetab kuni 90 Hz värskendussagedust.
Kas Samsung Galaxy A16 5G toetab kiirlaadimist?
Jah. Telefon toetab kuni 25 W juhtmega laadimist. Juhtmevaba laadimist sellel mudelil ei ole.
Samsung Galaxy A16 Description
Samsung Galaxy A16 is a practical and affordable smartphone that is well-suited for everyday use, communication, photography, and entertainment. The phone offers a large and clear display, good battery life, and 5G support, making it a convenient choice for work, study, and leisure activities.
The Galaxy A16 is suitable for users who want a reliable Samsung phone at a reasonable price. The device handles everyday tasks such as calls, messages, social media, web browsing, video watching, and photo taking with ease. A large battery, memory card support, and a simple user experience make this a practical choice for daily use.
The Samsung Galaxy A16 sold in the Telo24 e-store is a used device that has been checked and is in full working condition. As a used product, it is a good choice for buyers who want a modern Samsung smartphone at a more affordable price. The device’s appearance, battery condition, and set of included accessories may vary depending on the specific product.